Daima en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı esas felsefesi kabul eden Prosigma; ismini profesyonellikten almıştır. 1997 yılından bu yana reklam ve basılı yayın sektöründe hizmet veren Prosigma; alanındaki uzmanları bünyesinde barındıran, tecrübeli, yaratıcı, tutkulu ve kreatif çalışanlara sahip bir ajanstır.

Prosigma entegre hizmetler kapsamında; stratejik iletişim, medya planlaması, sosyal medya, grafik tasarım, yayımcılık, matbaa, dijital medya, fuar organizasyonları ve promosyon tasarımları gibi birçok tümleşik hizmetler sunmaktadır. Bu anlamda hepsini tek bir elden çıkartmak isteyen şirketlere daimi hizmet vermektedir.

“İyinin en iyisi olmak için çabalamak” felsefesiyle ve 20 yılı aşan tecrübesiyle, yerel ve süreli yayınlarda yaratıcı ve rekabet yaratan bir ajanstır, Prosigma. Zamanla sahip olduğu bilincin pozitif etkisi ile birlikte, hedef odaklı uygulamaları konusunda itibar sahibi ve güvenilir bir şirket olmuştur.

Her zaman müşterilerinin nezdinde başarılı ve etkili neticelerin alınmasında kilit rol oynayan Prosigma, birlikte yol aldığı şirketleri başarıya ulaştırma konusunda yeteneklerini sürdürmektedir.

 
3WTURK CMS v8.3.3